נהלים: תלבושת אחידה, לוקרים הסעות

לתשומת לבכם: התקנון הבית ספרי


תשלומי הורים: 

בהמשך החודש תקבלו את פרטי תשלומי ההורים המאושרים על ידי משרד החינוך.

אנא דאגו להסדיר את תשלומי שכר הלימוד לפני פתיחת שנת הלימודים. התשלום לביה"ס הינו באמצעות צ'קים בלבד. הפעלת מערכת הלימודים תלויה בתשלומי הורים. 

תלבושת אחידה:

התלבושת האחידה מביאה להרבה אחדות, לתחושה של גאוות יחידה, ומונעת בתוך קהילת ביה"ס הרבה עיסוק מיותר באופנות ובמותגים. כבית ספר תורני, אנו משתדלים לחנך לצניעות ופשטות. 

על מנת למנוע בלבול וליצור מראה אחיד, ולא להתמודד עם אופנות משתנות, חולצות התלבושת יהיו אחת משתי האפשרויות הבאות בלבד:

חולצה חלקה ועליה מודפס סמל ביה"ס, או חולצה אמריקאית. על החולצה להיות בעלת שרוולים עד המרפק. ניתן גם ללבוש חולצות בית ספר שחולקו באירועים שונים (מחזמר וכו').

כמו כן, על החצאית לכסות את הברך בכל מצב.

בחורף, על הבנות ללבוש סווצ'ר חלק לגמרי, ללא כתוביות או הדפסות.

 

אנו מבקשים את שיתוף הפעולה שלכם בעניין- לשמור ולכבד את ההנחיות בנושא התלבושת.

לוקרים:

בשנה הבאה בנות שכבות ו'-ח' תוכלנה לשאול לוקרים לשימוש עצמי עבור אחסון ספרי לימוד וציוד אישי. הלוקרים יינעלו באמצעות מנעול ומפתח שיתקבלו מבית הספר (מפתח גיבוי שמור גם אצל הסגנית למקרה של אבדן). 

עלות השימוש: 40 ₪ דמי שכירות שנתיים. (שלא יוחזרו, עבור עלויות אחזקה שוטפת וטיפול, ניתן לשלם בצ'ק או במזומן). ו-35 ₪ דמי פיקדון שנתי, שיוחזרו בסוף שנת הלימודים. יש להעביר את דמי הפיקדון בצ'ק ללא ציון תאריך, לפקודת בית הספר אורות עציון בנות, בתחילת שנת הלימודים

העברת התשלומים והשכרת הלוקרים יתקיימו בשבוע הראשון לשנת הלימודים.

על הבת לשמור על הלוקר ועל המנעול והמפתח, ולהחזירם בתום שנה"ל נקיים ותקינים, וללא סימני דבק. במהלך השימוש בלוקר לא ניתן לתלות עליו דברים מבחוץ כלל. רק מבפנים - במגנטים. ללא דבק. בת שלא תשמור על הלוקר / המנעול, לא יוחזרו לה כספי הפיקדון.

אין אפשרות להשתמש בלוקר ללא תשלום דמי הפיקדון והשכירות.

הסעות :

מערכת הסעת התלמידות מבתיהן לבית הספר וחזרה, הינה שירות המנוהל על ידי מועצת אפרת. 

לאור המורכבות של מערכת ההסעות :